Uus Pilk ilusalong

Aadress: Põhja pst 17, Tartu

Telefon: 733 9935
E-mail: adriatika@hot.ee

Oleme avatud:
E-R 9-20.00; L 9-18.00


Tutvustus
Juuksur
Kosmeetik
Maniküür / Pediküür
Kaubamärgid
Solaarium


Kosmeetik

Kuidas orienteeruda ja õieti valida kosmeetikat? Ilusamaks ja nooremaks saamisel ning organismi tervendamisel aitab Teid salongi kosmeetik. Teile pakutakse lai valik võimalusi oma näo eest hoolitsemiseks. Ootame Teid meie salongi kosmeetikute juurde! Näo- ja kehahoolduseks kasutame oma töös Prantsuse kosmeetikat ACADEMIE. Eraldi tasuks esile tuua just näonaha hoolduse, kus igale nahatüübile valitakse spetsiaalne lähenemine. Ainult pärast põhjalikku ülevaatust, pakub meie spetsialist kõige optimaalsema toote tervendamiseks. Individuaalne lähenemine lubab valida igale kliendile just talle sobiva hoolduskuuri, mis tagab maksimaalse tulemuse.

Hooldused näonaha jaoks: lifting hooldus C vitamiiniga, valgendav hooldus, silmaümbruse hooldus, termo-aktiivne hooldus, modelleeriv hooldus, kollageeni hooldus, A.H.A erihooldus, hooldus essentsõlidega, näomassaaž seerumiga, hapnikuhooldus, puhastav hooldus ja klassikaline näohooldus. Õige hooldus aitab Teil saavutada kauakestva noorendava efekti, vabaneda kortsudest ja ummistunud pooridest. Samas lisandub nahale elastsus ja parem jume.

Soovimatutest karvadest aitame vabaneda depilatsiooni vahaga firmalt DEPILEVE.
Pakume uut prantsuse kosmeetikasarja ERICSON LABORATOIRE.

Iga ERICSON LABORATOIRE kosmeetikasarja eesmärgiks on konkreetsete nahaprobleemide lahendamine. Kasutusel olevad aktiivsed komponendid on ainult taimset ja merelist päritolu, nad on valmistatud biotehnoloogiate abil ja seega on nad täiesti naturaalsed ning kõrgelt kontsentreeritud. Külmutatud rakuekstraktid ja enamik muudest toodetest on täiesti hüpoallergeensed!

ERICSON LABORATOIRE on võimeline jagu saama kõigist nahaprobleemidest:
vananemime, näokuju muutumine, hormoonide ja energia puudujääk, kortsud, hüperkeratoos ja naha kuivus, suurenenud rasueritus, seboröa ja akne, pigmendilaigud, punetused ja kuperoos.

Suur terapeutiliste preparaatide valik ja mitmeastmelised protseduurid võimaldavad tagada kliendile isikupärane ja efektiivne hooldus silmanähtavate tulemustega!