Uus Pilk ilusalong

Aadress: Põhja pst 17, Tartu

Telefon: 733 9935
E-mail: adriatika@hot.ee

Oleme avatud:
E-R 9-20.00; L 9-18.00


Tutvustus
Juuksur
Kosmeetik
Maniküür / Pediküür
Kaubamärgid
Solaarium


Käte ja jalgade hooldus

Kodused toimetused, stress, halb ökoloogia, töötamine suvilas - kaugeltki mitte kõik tegurid, mis mõjutavad negatiivselt käte nahka ja küüsi. Lisada kõigele sellele veel pidev ajapuudus… Meie salongi maniküürija pakub Teile laia protseduuride valikut käte naha ja küünte hoolduseks, alustades tavalisest maniküürist ja lõpetades erinevate küüntele mõeldud SPA hooldustega. Toitvad ja niisutavad maskid, massaaz, kuum ja külm parafiiniteraapia - kõik teostatav meie meistrite poolt. Meie salongis on võimalik teha erineva raskusastmega maniküüri. Ka nädala pärast näevad käed välja sama värsked, nagu esimesel päeval. Küünemaalingud rõhutavad Teile omast stiili veelgi.

Tänapäeva kiire elurütmi, koduste tööde ning toimingute kõrvale, ei õnnestu Teil kuidagi kasvatada ilusaid, pikki ja siledaid küüsi. Meie spetsialist viib kiirelt ja kvaliteetselt läbi küünte kasvatamise protseduuri, kasutades geele, mis ei kahjusta küünt. Ka lakk püsib sellistel küüntel märksa kauem. Meie spetsialist teostab erineva raskusastmega töid alustades võluvast Prantsuse maniküürist lõpetades glamuurse disainiga peoõhtuks. Meie spetsialist maniküüri poole pealt kasutab oma töös tooteid sellistelt firmadel nagu DEPILEVE, CRISNAIL, ALESSANDRO, MIYOSHI.

Pediküüri võivad teha paljud, aga teha teda tõeliselt profesionaalselt, kaugeltki mitte kõik! Kui klient tuleb pediküüri vastuvõtule, siis ei võeta arvesse mitte ainult probleeme jalgadega aga ka kliendi üldist hingelist seisundit ja tuju. Saada samaaegselt kvaliteetne tervendav protseduur, see on lihtsalt hindamatu kogemus!

Meie spetsialist pediküüri poole pealt kasutab tervendavaid kosmeetilisi tooteid firmadelt DEPILEVE, AKILEINE ja BELFEET. Väsinud jalad, lõhenev ja jäik nahk ei ole enam lahendamatud probleemid.