UUS PILK

Kõik vajalik, et tunneksid end ilusana!

Juustele

Salongi juuksehooldused


Ilusad juuksed on üks lõputu tee. Siin on üks nimekiri parimatest salongi juuksehooldustest, mis võivad koheselt taastada sära ja parandada juuste tervist


Keratiini ravi


Soovid võidelda kahuste juustega ja võita? Keratin Complex on olnud populaarne juuste silumisteenus juba üle kümne aasta ja see võib anda siledaid tulemusi mitmeks nädalaks.


Keratiinihooldused on ideaalsed, kui sul on lokkis või kräsus juuksed ja soovid sirgeid juukseid ilma kodus sirgendaja ja stiilitoodete kasutamiseta.

Keratiinihooldust saab juustele kanda kahel viisil, seega on oluline teada nende kahe erinevust. Põhiline keratiini siluv hooldus, nagu Goldwelli Kerasilk, tungib juuste juurtesse, lubades sära ja siidiseid juukseid kuni kuueks kuuks.


Populaarne Brazilian Blowout vabastab formaldehüüdist saadud lahuse, mis katab juuksekarva ning pärast loputamist, föönitamist ja sirgendamist hoiab lokid eemal kuni kolm kuud. Sa ärkad sirgete juustega ning ei pea raiskama aega, et oma kahuseid juukseid iga hommik korda sättida.

Peanaha ravi


Kui kuiv ja sügelev peanahk on üks su juuste hädadest, võib salongis toimuv peanaha hooldus olla kasulik teenus, mis mitte ainult ei tundu imeline, vaid võib oluliselt korrigeerida peanaha rasu tootmist ja parandada juuste kasvu.


Olenemata sellest, kas õhukesi juukseid raskendab rasune peanahk või kalduvus ketendamisele, on terve peanahk oluline, kui soovid terveid juukseid. Peanahahooldus on kasvav Jaapani trend, mis muutub laialdaselt populaarseks tänu paranenud peanaha tulemustele.
See on ideaalne ning sobilik kõigile.


Kuuma õli töötlemine


Kuuma õlihooldus annab kohese sära ja tihendab, mille tulemuseks on siidised juuksed, mis tunduvad toidetud ja siledad. Tavaliselt jäetakse see juustele umbes 12–20 minutiks ja seejärel loputatakse. See professionaalne salongi juuksehooldus võib kuivade ja kahjustatud juustega kiiresti imesid teha.


See sobib kõige paremini kuivadele ja värvitud juuksetüüpidele. Kui tihti seda hooldust tegema peaksid ja mis koguse õliga, sõltub juuste tervisest.

Niiskusravi


Elustab kuivad ja kuivanud kiud niiskusproteiinitöötlusega. Creme de la creme sügavkonditsioneeriv hooldus, kvaliteetne niisutushooldus võib parandada levinud juukseprobleeme, nagu läike puudumine ja lõhenenud juukseotsad. Olaplex Hair Perfector No 3 on populaarne parandav hooldus, mis masseeritakse juustesse luksusliku ja lõõgastava hoolduse käigus.


See sobib kõige paremini kuivanud, ületöödeldud, kuumakahjustusega ja kahustele juustele, mis vajavad väheke (või väääga palju) armastust. Lisa oma järgmisele värvimisile niisutushooldus ja su juuksed tänavad sind.

Toniseeriv ravi


Juuste värvi korrigeerimiseks kasutatakse toonivaid hooldusi. Võib-olla muutus blond pärast kilede eemaldamist pisut liiga kuldseks või on punane pleekinud. Siis võib pärast esialgset värvimisprotseduuri rakendada toonivat hooldust, et juuksevärvi täiustada. Tavaliselt kantakse šampoonikausile, tooniv hooldus jäetakse juustele 15-20 minutiks ja seejärel loputatakse.


Toniseerivad hooldused võivad pikendada juuksevärvi kestvust, vältida pleekimist ja parandada paljusid värvimisapsakaid. Professionaalne pealekandmine on oluline, sest heledaks tehtud juuksed haaravad koheselt tooni.

Juukseläikehooldus


Kas soovid kohest juuste sära, mis püsib nädalaid järjest? Juukseläikega hooldus silub juuksekarva ja lisab peegeldava läike. Seda populaarset juuste parandamise teenust šampoonikaussi peale kantuna saab teha pärast värvimist.

Juuksed värvitud, pehmed ja hooldatud? Mis järgmiseks? Loe lähemalt küünehoolduste, nahahoolduste ja massaažide kohta.

Powered By WordPress | Elegant Recipe Blog