UUS PILK

Kõik vajalik, et tunneksid end ilusana!

Näole

Ripsmete ja kulmude hooldused

Anna oma näole tõeline raam ja kuju. Kulmud ja ripsmed on siin, et särada. Siit lehelt leiad ülevaate kõige klassikalistemast ripsme- ja kulmuhooldustest. Nii kujust värvini kui ka vahatamisest pikendusteni.


Kulmude kujundamine niidiga

Kulmude niidistamine on epileerimise vorm. Protsessiga eemaldatakse kogu kulmu karv, sealhulgas juur, selle asemel, et neid lõigata. See algab naha puhastamisega kulmude all ja ümber õrna puhastusvahendiga või kiirpühkimisega alkoholiga, et piirkond oleks steriilne ja karvad on kergesti nähtavad.


Kulmude toonimine

Kulmude toonimine on mitteinvasiivne viis olemasolevate kulmude karvade täiustamiseks ja määratlemiseks, kasutades poolpüsivat värvi, et tumedamaks muuta peenemad ja heledamad kulmukarvad, mida tavaliselt näha ei ole.


Ripsmete püsivärvimine

Mis on ripsmete püsivärvimine? See on suhteliselt sarnane nagu juustejuurte värskendamine. Värv tugevdab su loomulikke ripsmeid, muutes need tumedamaks ja lisades silmale ilme. Värv ise on sarnane sellega, mida kasutad oma juustel, välja arvatud see, et see on spetsiaalselt välja töötatud silmaümbruse kaitsmiseks.

Kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine on loodud su silmade avamiseks ja täidlasemaks, paksemaks kulmuks ilma microbladingu või poolpüsimeigita. See protsess kasutab keemilist lahust, et korrigeerida kulmude karvu, sirgendades need soovitud suunas ja tavaliselt kestab tulemus ca 4-6 nädalat. See sobib suurepäraselt paksude, rahutute kulmude taltsutamiseks.

LashLift

Fantastiline hooldus, mis aitab rõhutada silmi ja pakub “suurepärast loomulikku välimust” alternatiivina igapäevasele ripsmetušši ja mehaaniliste ripsmekoolutajate kasutamisele.


Tõstab ripsmed otse juurtest, aidates rõhutada silmi, luues samal ajal volüümi ja pikkuse illusiooni ning püsib kuni 6-8 nädalat. See hooldus lõpeb tavaliselt pealisripsmete toonimisega.

Ripsmepikendused

Ripsmepikendused on lihtne viis silmailu koheselt täiustada ja anda endale kaunid ripsmed ilma ripsmetušši kasutamata. Ripsmepikenduste valimisel on mitu erinevat võimalust.

Ripsmepikenduste kaalumisel on väga kasulik mõista erinevaid valikuid. Nii saad valida ripsmed, mis annavad sulle täpselt soovitud välimuse.

Erinevat tüüpi ripsmepikendused

Klassikalised individuaalsed ripsmepikendused

Kõige populaarsem ripsmepikendustüüp on klassikalised individuaalsed ripsmepikendused, mis on ühtlasi ka kõige loomulikuma välimusega. Nende pikendustega kantakse üksikud ripsmed su enda loomulikele ripsmetele. Igale su loomulikule ripsmele kantakse sünteetiline ripse pealiskihiks.

Klassikalisi individuaalseid ripsmepikendusi, nagu kõiki erinevat tüüpi ripsmepikendusi, saab kohandada vastavalt ripsmete kõverusele, paksusele ja pikkusele.

Need on kõige populaarsemad ripsmepikenduste tüübid, kuna need annavad loomuliku välimuse. Need ripsmed loovad loomuliku ripsmetušši efekti ilma aega meigile kulutamata.

Hübriidripsmed

Hübriidripsmed ühendavad klassikalise ripsmepikendusega Russian Volume ripsmepikendusega. Siin lisatakse mõnele naturaalsele ripsmele üks individuaalne rips ja mõnele mitu.

Hübriidripsmepikendused on paindlikumad kui klassikaliste ripsmete või Russian Volume ripsmete valimine. Nende kahe kombinatsiooni abil saad oma välimust ja stiili palju hõlpsamini muuta.

Russian Volume ripsmepikendused

Russian Volume ripsmed toovad intensiivsust, silmapaistva ilmega, mis rõhutab silmi. Volüümripsmed loovad ilma pingutuseta tumedama ripsmejoone, mis annab silmalaineri efekti!

Selle asemel, et kanda igale loomulikule ripsmele ühte sünteetilist ripsmet, kasutatakse mitut üksikut ripsmet. Tõeliselt ülikergeid ja ülipeeneid ripsmeid kasutades kantakse peale lehvikmuster, et anda imeliselt tihe ja pehme ripsmekomplekt.

Russian Volume on eriti ideaalne, kui teil pole ühtlaste ja ühtlase kujuga looduslikke ripsmeid. Kui aga tahad loomulikumat välimust, siis sobivad pigem klassikalised ripsmepikendused.

Kui kiiresti su loomulikud ripsmed kasvavad, sõltub sellest, kui kiiresti su loomulikud ripsmed välja langevad. Igaühe ripsmete tsükkel on erinev, nii et mõned inimesed leiavad, et vajavad ripsmepikenduste täitmist 2 nädala pärast ja mõned 3 või 4 nädala pärast.

Ripsmed ja kulmud korras ning ilusad? Aeg minna juuksurisse.

Powered By WordPress | Elegant Recipe Blog